Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 119Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 120Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 121Notice: Undefined index: category_id in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 134Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 157Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 158Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 159 Голосування за Автомобіль року в Україні 2020 розпочато! | Альфа Моторз

Голосування за Автомобіль року в Україні 2020 розпочато!

a car

ТОВ «Прайд Мотор» офіційний дистриб’ютор автомобілів Honda приймає участь у щорічному національному конкурсі «Автомобіль року в Україні» та номінує міський кросовер Honda HR-V на звання кращого автомобіля в класі «Малий кросовер».

Honda HR-V – один з найкращих компактних кросоверів у світі з сучасним стрімким дизайном, в якому лінії купе поєднані з практичним внутрішнім простором і міцністю позашляховика. Його зухвало надпросторий салон та надзвичайна економічність у повсякденному використанні робить його ідеальним автомобілем для молодих та сучасних людей, які цінують практичність, увагу до деталей та бажання бути ні на кого не схожим. Також варто відзначити кліренс в 185 мм, що задовольнить нестримну жагу до пригод за будь яких умов.

Підтримайте Honda та проголосуйте за HR-V на сайті www.autoroku.ua до 12 січня 2020 року включно та прийміть участь у розіграші заохочувальних призів від організаторів конкурсу*.

 Твоя Honda, твоя впевненість!

*29 листопада 2019 року на www.autoroku.ua стартувало голосування за кращий автомобіль року в Україні. Голосування триватиме до 12 січня 2019 року включно. На сайті autoroku.ua голосування доступне як з мобільного так і з комп’ютера. Заохоченням для тих, хто голосує, є щотижневий розіграш подарунків та призів. Організатор акції — ТОВ «ДІМЕДІАГРУПП», за участю ВГО «Клуб автомобільних журналістів України», за підтримки Транспортної академії України, Всеукраїнської Асоціації Автомобільних Імпортерів і Дилерів, Асоціації «Укравтопром» та Федерації роботодавців автомобільної галузі України.