Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 119Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 120Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 121Notice: Undefined index: category_id in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 134Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 157Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 158Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 159 Продаж гібридної версії автомобіля Honda CR-V в Україні розпочнеться в квітні 2020 року.| Альфа Моторз

Продаж гібридної версії автомобіля Honda CR-V в Україні розпочнеться в квітні 2020 року.

a car

Офіційний дистриб’ютор Honda в Україні ТОВ «Прайд Мотор» анонсує початок продажів першого гібридного кросовера бренду в Європі вже у квітні 2020 року.

Поява CR-V Hybrid – це знакова подія в європейській історії компанії Honda, адже це перший гібридний кросовер бренду з передовою гібридною системою intelligent Multi Mode Drive (i-MMD), який доступний європейським споживачам, в тому числі і українським.

На відміну від традиційних гібридів, новий CR-V Hybrid з системою i-MMD оснащений приводним електромотором, що рухає автомобіль, та додатковим електромотором – «генератором», який виробляє для цього електрику за допомогою бензинового двигуна. Також від бензинового двигуна через цей мотор-«генератор» заряджається високовольтний акумулятор. Таким чином суть роботи гібридної CR-V полягає в тому, що бензиновий 2.0 літровий двигун працює перш за все для генерації електроенергії, і використовується для руху автомобілю лише на високих швидкостях. Тому автомобіль, по суті, є електромобілем, який не потребує зарядки від сторонніх елементів живлення, оскільки завжди має на борту свій «двигун-генератор» для вироблення електроенергії.

Унікальна система Honda i-MMD автоматично та непомітно перемикається між трьома режимами, щоб забезпечити максимальну паливну ефективність під час руху, не вимагаючи від водія будь-якої участі, а саме:

Electric  – електричний режим, де літій-іонний акумулятор безпосередньо подає живлення на електродвигун; Автомобіль приводиться в рух електродвигуном. 

Hybrid drive – гібридний режим, де ДВЗ (двигун внутрішнього згоряння) приводить в рух електродвигун-генератор, який, в свою чергу, подає живлення на електричний двигун та заряджає батарею; Автомобіль приводиться в рух електродвигуном.

Engine drive – режим ДВЗ, де двигун підключається безпосередньо до коліс  через з’єднувальну муфту; Автомобіль приводиться в рух ДВЗ.

Завдяки системі i-MMD новий CR-V став найефективнішим гібридом у своєму класі з точки зору традиційного споживання палива та корисної енергії.

CR-V Hybrid підіймає планку щодо технологічності, екологічності, витонченості, якості і просторості інтер’єру та забезпечує більше комфорту, зручності та преміальності ніж будь-коли раніше.

Автомобіль буде доступний в комплектації Executive в моно- та повнопривідному варіанті, орієнтовною вартістю 41 999$ та 44 490$.

Технічні характеристики Honda CR-V Hybridi-MMD
Максимальна потужність електромотора184 (к.с.)
Максимальний крутний момент електромотора315 (Н.м)
Бензиновий двигун2.0 i-VTEC, працює за циклом Аткінсона
Максимальна потужність бензинового двигуна145/6200 (к.с./хвˉ¹)
Максимальний крутний момент бензинового двигуна175/4000 (Н.м/хвˉ¹)
Тип приводу2WD4WD
Прискорення 0 → 100 км/год8,8 c9,2 c
Витрата пального, (л/100км)  
Міський цикл5,05,1
Заміський цикл5,45,7
Комбінований цикл5,35,5
Максимальна швидкість км/год180