Notice: Undefined index: category_id in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 134Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 157Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 158Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/footer.php on line 159Notice: Undefined index: category_id in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/menu.php on line 52Notice: Undefined index: top in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/menu.php on line 54Notice: Undefined index: parent_id in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/menu.php on line 58Notice: Undefined index: parent_id in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/menu.php on line 59Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/menu.php on line 61Notice: Undefined index: type in /home/em379253/honda.kh.ua/www/catalog/controller/common/menu.php on line 62 Газонокосарка Honda HRX537C5 VYE купити в Харкові | Альфа Моторз

Газонокосарка Honda HRX537C5 VYE

35 030 грн
 • Номінальна потужність, [кВт об / хв]
  4,2 [3600]
 • Ширина косіння, см
  53
 • Суха вага, кг
  43,5
СКАЧАТИ БРОШУРУ Зв'язатися


 • Опис
 • Характеристики

Особливості

  • Двигун HONDA

  Потужний 4-тактний двигун Honda GCV 200 (4,2 кВт), що дозволяє косарці рухатися зі швидкістю до 6-7 км / год. Він значно екологічніше і тихіше двотактних аналогів. Також двигун оснащений системою легкого запуску.

  • SmartDrive ™

  Революційна технологія вариаторной трансмісії SmartDrive ™ дозволяє в русі змінювати швидкість руху косарки в інтервалі від 0 до 1,64 м / с, зберігаючи при цьому якість покосу. Ручка у формі «метелики» з великими важелями дозволяє регулювати швидкість натисканням долоні або пальцем на рукоятку.

  • Легкий запуск

  Автоматична повітряна заслінка і система декомпресії двигуна: запускайте і косите.

  • Технологія Roto-Stop

  Запатентована система Roto-Stop дозволить вам запускати і вимикати обертання ножів без необхідності глушити двигун газонокосарки. Це дає можливість очистити заповнений мішок або прибрати будь-які предмети на шляху без зупинки і перезапуску двигуна косарки.

  • Надміцна дека

  Honda розробила і запатентувала спеціальний матеріал XENOY® (Nexite). Корпус косарки з цього матеріалу більш ударопрочен, ніж аналоги з поліпропілену, а також відрізняється найкращим вібро і звукопоглинання. З подібного матеріалу виготовляються бампера для автомобілів. Матеріал стійкий до UV-випромінювання, корозії, скручування. Корпус косарки відливається у формі однієї деталі для забезпечення максимальної міцності і жорсткості.

  • Якість косіння

  Корпус косарок HRX розроблений так, щоб максимально відводити зрізану траву до травозбірника, гарантуючи Вам бездоганну обробку навіть високої трави. У моделей 537 серії безліч регулювань висоти зрізу: 4 важеля, 7 позицій, 19-101 мм.

  • Комфорт для всіх

  Шум від косарки створюється, головним чином, потоками повітря в корпусі, а не двигуном. Тому Honda розробила конструкцію корпусу, яка зменшує завихрення, що дозволяє отримати дуже низький рівень шуму (98 дБ (А)) і відповідати найсуворішим світовим стандартам по шумового впливу.

  • Microcut

  Трава, зрізана HRX 537, подрібнюється 4-ма ножами з подвійними лезами (запатентована технологія Honda), що дозволяє косити на 40-50% більше трави без очищення травозбірника.

  • Догляд

  Трава обертається в корпусі. У косарці HRX внутрішня частина корпусу особливо гладка. Це не тільки оптимізує збір трави, але і запобігає накопиченню згустків зрізаної трви, які прилипають до стінок корпусу або падають на газон. З цим корпусом чистка особливо легка: просте торкання скребка - і ваша косарка готова до наступної стрижки!

  • Безпека

  Система безпеки - зупинка двигуна.

  • Зручність

  Ергономічна рукоятка з швидкою фіксацією. Клік-система для регулювання рукоятки однією рукою в 5-ти положеннях.

  • Прохідність

  Колеса з великим діаметром.

  • Зберігання

  Для транспортування і зберігання ми зробили рукоятку, яка складається одним рухом.

  • Мульчування

  Мульчування - це технологія стрижки трави, при якій зрізана трава перед викидом дрібно нарізають. Дрібні частинки трави є чудовим добривом. Якісне мульчування має переваги: ​​газон харчується, захищений від посухи влітку, і, найголовніше, Вам не треба позбавлятися від зрізаної трави.

  • Інноваційна система варьируемого мульчування Versamow

  Ви зацікавлені в мульчировании, але знаходите цю технологію стомлюючої? Косарки HRX створені саме для Вас. Інноваційна система мульчування дозволяє за допомогою простого важеля і без будь-якого монтажу або зміни ножів, вибрати або налаштувати потрібний режим, який адаптований до висоти трави і до метеоумов (суха або волога трава). Наприклад, збір зрізаною трави в травозбірник, вибір зрізаної і подрібненої трави на газон, мульчування в обраній користувачем пропорції (частина подрібненої трави збирається в травозбірник, а залишки рівномірно розкидаються на газон), подрібнення трави або листя. 10 ступенів регулювання мульчування. Навіть повернувшись з тривалої відпустки, Ваш газон буде добре укорочений і готовий для мульчування.

  Гарантія - 2 роки

Опис

Перша газонокосарка Honda побачила світ понад 60 років тому. З тих пір ми незмінно займаємо лідируючі позиції, постійно вдосконалюючи технології, що застосовуються в наших газонокосарках. Нам є що запропонувати покупцям.

Постійні інновації - девіз компанії Honda. Honda удосконалює свою продукцію, роблячи її більш надійною і безшумної, щоб вам було приємніше і простіше працювати.

Мета компанії Honda - бути першою серед кращих. Honda використовує найостанніші досягнення техніки на всіх етапах створення продукції. Інноваційні технології, надійне обладнання, безпечні для навколишнього середовища матеріали, дотримання правил безпеки - ось виробничі пріоритети Honda.

Пропонуючи широкий спектр газонокосарок для догляду за вашим газоном, компанія Honda гарантує найвищий рівень робочих характеристик, якості, надійності і дотримання екологічних норм.

Пишаєтеся своїм газоном!

Номінальна потужність, [кВт об / хв] 4,2 [3600]
Ширина кошения, см 53
Суха вага, кг 43,5
Тип приводу Гидростатическая трансмісія (Honda Smart Drive ™)
Тип системи аварійного вимкнення Rotostop / останов приводу ножа
Матеріал корпусу Xenoy®
Висота зрізу, мм 19-101, 7 положень
Ємність травозбірника, л 85
Особливості Мульчування, 10 ступенів
Двигун Honda GCV200, OHC, 4-тактний
Рівень шуму, дБ 98
Запуск Пусковий тросик